Nasze produkty dostarczamy na terenie całego kraju, na życzenie klientów również za granicę za pośrednictwem najbardziej renomowanych firm kurierskich. Na terenie Polski za dostawę naszych paczek jest odpowiedzialny kurier UPS.

Koszt wysyłki naszych paczek na terenie Polski przy płatności przelewem lub t.pay wynosi 20zł (dla zamówień do 100 zł), a dla zamówień większych niż 100 zł jest całkowicie darmowy, a w przypadku płatności przy kurierze doliczana jest opłata w wysokości 45zł (dla zamówień do 100 zł) lub 25zł (dla zamówień powyżej 100zł).

Opłaty związane z dostawą paczki poza teren Rzeczypospolitej Polskiej ustalane są indywidualnie w zależności od wielkości i wagi zamówionych produktów.

W dniu wysyłki powiadomimy Cię mailowo o nadaniu paczki. Podamy Ci również numer Twojej przesyłki, dzięki czemu będziesz mógł śledzić stan dostawy on-line, bezpośrednio na stronie kuriera.

Na terenie Polski nasze paczki są doręczane zazwyczaj w ciągu 1-2 dni od daty wysyłki. W razie opóźnień lub innych problemów z dostawą, prosimy o kontakt bezpośrednio z kurierem - będziesz mógł również poprosić o zmianę adresu doręczenia paczki lub uzgodnić datę dostawy.