Fototapety Flizelinowe

person Napisane przez: Piotr Ksyta list In: Artykuły On: comment Komentarz: 0 favorite Hit: 168

Fototapety flizelinowe charakteryzują się dużą trwałością i odpornością na wilgoć. W odróżnieniu od tapet papierowych są odporne na odkształcenia – i dużo łatwiejsze w montażu. Idealnie sprawdzają się przy maskowaniu nierówności ściany, nadając jednocześnie niepowtarzalny klimat pomieszczeniu.

Fototapety flizelinowe charakteryzują się łatwością montażu, nie zniekształcają się pod wpływem kleju, co umożliwia perfekcyjne dopasowanie elementów bez widocznych łączeń. Wszystko to sprawia, że samodzielnie możemy przyozdobić nasze ściany ciekawym motywem.

wallpapers1.jpgwallpapers2.jpg
wallpapers3.jpg

Fototapety drukowane są w fotograficznej rozdzielczości (do 600dpi). Wydruk jest matowy i bezwonny, a tonery spełniają test dopuszczalności do kontaktu z żywnością. Fototapety będą więc bezpieczną dekoracją, nawet do pokoju dziecięcego czy sypialni. Polecamy je także do miejsc ruchliwych (recepcji, sal wejściowych), gdyż flizelina o gramaturze 120g/m² pomoże izolować pomieszczenie. Dzięki swojej plastyczności jest wygodna w montażu – zwłaszcza w formie naszych pasków o szerokości 50 cm.

Comments

Leave your comment

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień